OSNOVNO O NAMA

MISIJA

Mi smo mladi, kreativni, jedinstveni i prepoznatljivi.

Naša najveća vrijednost su naši kupci.

Pratimo svjetske trendove i u skladu s njima razvijamo nove.

VIZIJA

Želimo pokrenuti novi trend nakita te postati vaša omiljena navika.

Povećati i zadržati svoj udio na tržištu kroz stalni napredak i razvoj tvrtke u poslovnom i organizacijskom smislu uz građenje dobrih odnosa sa zaposlenicima i zajednicom u kojoj djelujemo.

STRATEŠKI CILJEVI

• Profit
  • Kvaliteta proizvoda
  • Postati vodeća tvrtka u Osječko-baranjskoj županiji

SPECIFIČNI CILJEVI

• Jačanje tima i timskog duha
  • Veći broj kupaca
  • Prilagodljiva cijena

TVRTKA PO ODJELIMA

• DIREKTORNataša Seršić
  • ADMINISTRACIJANatalija Kelić, Nevena Smoljanac
  • PRODAJA I MARKETING: Sara Ilić, Sanja Dobričanin
  • FINANCIJE I RAČUNOVODSTVOSonja Miletić, Jelena Kikanović
  • NABAVAKatarina Čalošević, Jovana Radović

SAJAM VJEŽBENIČKIH TVRTKI

• Dana 04.05.2017. održao se 5. Regionalni sajam vježbeničkih tvrtki koji je organizirala Ekonomska škola Vukovar. Na sajmu je sudjelovalo 12 vježbeničkih tvrtki iz Osijeka, Dalja, Valpova, Zagreba i Našica. Sajam se održao u sklopu manifestacije proslave Dana Ekonomske škole Vukovar. Našu školu predstavljala je  vježbenička tvrtka „Cvećke“ d.o.o. učenice 3.a razreda Sonja Miletić, Nevena Smoljanac i Jelena Kikanović u pratnji profesorice Nataše Seršić. Naša vježbenička tvrtka osvojila je  1. mjesto za vizualni identitet.
  • Vježbeničke tvrtke su modeli učenja koji omogućuje oponašanje svih aktivnosti stvarnoga poduzeća sa svrhom stjecanja, primjenom i produbljivanjem znanja i vještina poduzetnika.

SAJAM ANTIKVITETA U OSIJEKU

U sklopu projekta ''Activo'' u kojem sudjeluju 3. gimnazija Osijek i naša škola, dana 03.06.2017. godine  posjetili smo njihovu školu i sajam antikviteta.

Nositelj projekta je Udruga Breza.

ROTACIJA RADNIH MJESTA

Dana 18.10.2017. izvršili smo rotaciju radnih mjesta u našoj vježbeničkoj tvrtki. Tvrtka po odjelima sada izgleda ovako:

• DIREKTOR: Nataša Seršić
  • ADMINISTRACIJA: Jelana Kikanović, Sanja Dobričanin
  • PRODAJA I MARKETING: Sonja Miletić, Nevena Smoljanac
  • FINANCIJE I RAČUNOVODSTVO: Sara Ilić, Katarina Čalošević
  • NABAVA: Jovana Radović, Slobodan Mitrović

SAJAM VJEŽBENIČKIH TVRTKI - CELJE, SLOVENIJA

Dana 13.02.2018. vježbenička tvrtka Cvećke d.o.o. za proizvodnju nakita i srodnih proizvoda sudjelovala je na 12. Međunarodnom sajmu vježbeničkih tvrtki u Celju. Ukupno je bilo 51 vježbenička tvrtka iz 5 zemalja (Austrija, Bugarska, Hrvatska, Litva i Slovenija).

Na sajmu su se natjecale samo srednje škole iz Slovenije, za koje je to bilo državno natjecanje.

Sajam je ocjenjivala četveročlana stručna komisija.

« Siječanj 2020 »