> Projekti  > CLRN

Projekt koji je odobren našoj školi  je međunarodnog karaktera pod nazivom CLRN – Connect your learning (hrv. Suradničko učenje) u suradnji s partnerima iz Portugala i Poljske.  Vrijednost projekta iznosi 63.165,00 eura u trajanju od dvije godine. Opći cilj projekta je potaknuti učenike i nastavnike na suradničko učenje u svim predmetima s naglaskom na materinji i strani jezik, društvene znanosti i poduzetništvo. Ciljne skupine će spajati formalno i neformalno učenje pomoću digitalnih materijala koji će biti objedinjeni u metodički priručnik za suradničko učenje preveden na više jezika (engleski, poljski, portugalski i hrvatski) i online platformi za učenje i poučavanje.

CLRN - Connect your learning Kick-off meeting, Wadowice

Troje nastavnika naše škole boravili su od 12.-15.11. u Poljskoj na prvom sastanku u sklopu novog Erasmus projekta.

Projekt se bavi tzv. Connected learning pristupom u učenju i poučavanju i trajat će dvije godine. Koordinator projekta je Centar za edukaciju Est.edu.pl iz Wadowica (Poljska), srednja skola AEJAC iz Tavire (Portugal) i naša škola.

Idući susret je u Dalju, koji se planira za travanj 2018.

Stay tuned and ˝Connect your learning˝

U petak, 07. 06. 2019. u KZC Milutin Milanković održana je završna konferencija projekta CLRN - Connect your learning.
Na konferenciji su predstavljeno 9 scenarija poučavanja nastali kroz dvije godine projekta, te priručnik koji sažima teoriju i praktične primjere dobre prakse integrativnog učenja. U panel raspravi na temu integrativnog učenja razmijenili smo iskustva i mišljenja o primjeni metoda integrativnog učenja u formalnom i neformalnom obrazovanju.
Gosti konferencije bili su nastavnici OŠ Bijelo Brdo, II. Gimanzije Osijek, Medicinske škole iz Sremske Mitrovice, kolege s Filozofskog fakulteta i Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti iz Osijeka, te predstavnici LRA PORC, Dalj.
Domaćin konferencije bio je projektni tim naše škole.
#clrnconnectyourlearningerasmusplus

13.9.2019.

Priručnik za inovativnu učionicu nastao je kroz projekt CLRN - Poveži svoje učenje, financiran iz programa Erasmus+ KA2.
Prolistajte, pročitajte i slobodno dijelite i koristite.
Youthart.eu/connect
#clrnerasmuska2