> Nastava
Početak nastavne godine

Nastava za sve učenike počinje u 8 sati po priloženom rasporedu.

Kalendar za šk. god. 2021./2022.

Priloženi dokumenti:
kalendar.png
Kalendar 2021-2022.docx

Kalendar rada za završne razrede i Odluka o Školskom povjerenstvu za obranu završnog rada

Kalendar rada za završne razrede i
Odluku o Školskom povjerenstvu za obranu završnog rada

možete pogledati u prilogu.

Kalendar polaganja ispita državne mature u šk. god. 2021./2022. za ljetni rok

Odabrani udžbenici za šk. god. 2021./2022.

UDŽBENICI ZA ŠKOLSKU 2021./2022. GODINU

U prilogu su tablice, za sve smjerove i za sve razrede, s popisom udžbenika potrebnih za školsku 2021./2022. godinu.

OBAVIJEST UČENICIMA OD PANTURISTA

Potvrde o redovitom školovanju

Autor: Dubravka Kovač, 18. 9. 2015.

Hrvatski zavod za mirovinsko osiguranje s Ministarstvom znanosti, obrazovanja i sporta,  potpisao je Sporazum o sadržaju i načinu dostave podataka o statusu učenika za vrijeme redovitog školovanja u osnovnim i srednjim školama u Republici Hrvatskoj. Potpisivanjem Sporazuma Zavodu je omogućeno elektroničko preuzimanje podataka iz e-Matice o statusu učenika te korisnici obiteljske mirovine i doplatka za djecu više ne trebaju  dostavljati potvrde o redovitom školovanju za djecu koja se školuju u osnovnim i srednjim školama u Republici Hrvatskoj.

Budući da Zavod  obrađuje podatke za isplatu mirovina (i mirovinskih primanja) za mjesec rujan  na dan 23.09.2015.,  podaci o tekućoj školskoj godini trebali bi biti uneseni u e-Maticu, za sve redovito upisane učenike i dostupni do navedenog datuma, kako ne bi došlo do prekida u isplati obiteljske mirovine djeci koja se nalaze na redovitom školovanju a podaci im nisu uneseni u e-Maticu. Napominjemo, da je važno da svi podaci budu u e-Matici i radi isplate doplatka za djecu.

Molimo vas da podatke o učenicima upisanim u vašu školu, unesete u e-Maticu, kako bi Zavodu bili dostupni za preuzimanje do 23.09. 2015. , da  se  učenicima (korisnicima prava iz mirovinskog osiguranja) mogu isplaćivati mirovinska primanja, bez prekida.

Hvala na suradnji i razumijevanju.

Potvrde o redovitom školovanju

Autor: Dubravka Kovač, 18. 9. 2015.

Hvala na suradnji i razumijevanju.

« Travanj 2024 »